Jundrov je lokalita vyhledávaná pro svůj klid a okolní přírodu

Projekt Vilabyty Jundrov nabízí všechny výhody života ve městě a k tomu blízkost okolní přírody, to vše v exkluzivním návrhu bydlení. V rámci společné cesty za bydlením klienty čeká nadstandardní přístup a vybavení, které zaručují oboustrannou spokojenost v průběhu celého procesu, od výběru a rozhodnutí ke koupi až po finální nastěhování.  Více o lokaci a projektu prozradil realitní makléř Jaroslav Šilhavík.

Atraktivní městská část

„Brno Jundrov osobně považuji za jednu z nejžádanějších lokalit pro bydlení,“ vyjadřuje se Jaroslav Šilhavík, realitní makléř projektu. Cesta autem nebo prostředkem hromadné dopravy do centra Brna trvá pouze 10 minut a hlavními dominantami okolí jsou obora Holedná a řeka Svratka, které lákají k procházkám a relaxaci na čerstvém vzduchu. Jundrov zároveň disponuje kompletní občanskou vybaveností, dostatkem zájmových sdružení i živou komunitou.

Citlivě zasazený bytový dům

Vilabyty jsou umístěné mezi ostatní rodinné domy, díky čemuž je umocněna atmosféra rodinného bydlení. Při navrhování a projektování byl u jednotlivých bytů kladen důraz na to, aby architektonicky zaujaly budoucí zájemce a zároveň byly funkční, pohodlné a s exkluzivním designovým řešením pro náročnou klientelu. Přístup denního světla, které interiér prosvětluje a opticky zvětšuje, byl takém jedním z důležitých faktorů, díky kterému je projekt žádanou variantou bydlení. Každý byt má dvě koupelny a dostatek úložných prostor.

Záruka vysokého standardu

Každá jednotka má ve vlastnictví část pozemku, ke které má přístup přímo z vlastního bydlení. Další prvky, které budoucí obyvatelé jistě ocení, jsou například bezpečnostní hliníkové vstupní dveře nebo hliníková okna s izolačním trojsklem. V horkých dnech naopak přijdou vhod plánované přípravy na klimatizaci a také elektricky ovládané venkovní zastínění. Projekt dále nabízí vysokou úroveň standardů, ze které mohou zájemci vybírat.

Nenecháme v tom klienty samotné

Pokud klient projeví zájem, je pro oboustrannou garanci připravena rezervační dohoda. „Za předpokladu včasného rozhodnutí o koupi bude následovat výběr jednotlivých standardů, povrchů a zařizovacích předmětů dle vlastní preference a vkusu,“ dodává Šilhavík. Po dokončení výstavby a zdárné kolaudaci bude následně vlastnictví převedeno na budoucí obyvatele a pak už jen zbývá naplánovat stěhování. 

 

Ing. Jaroslav Šilhavík, je realitním makléřem projektu Vilabyty Jundrov. V oboru financování nemovitostí se pohybuje přes 22 let a v rámci svých služeb poskytuje také zařízení úvěru, srovnání nabídek úrokových sazeb a další odborné rady a konzultace, které mohou zájemci v případě svého vysněného bydlení potřebovat. 

Zajímá vás více? 

Stačí nám na sebe nechat kontakt a my vám v e-mailu pošleme veškeré podrobnosti a aktuality.